Концертна програма до Дня закоханих

билет на %s
id#14578

Театр 

Концертна програма до Дня закоханих
Билеты проданы

Продажа билетов онлайн закрыта!

Узнайте о снижении цены

Концертна програма до Дня закоханих
Страна
Украина
Йдучи назустріч побажанням численних шанувальників музичного мистецтва, які з різних причин не змогли потрапити в той день в театр, і бажаючи зробити приємний подарунок всім закоханим серцям, колектив театрального оркестру 14 лютого (о 18.30) знову виконуватиме цю яскраву, калейдоскопічну концертну програму, в якій увійшли популярні музичні твори сучасності, свого часу прозвучали в кращих фільмах. Зауважте, що добре знайомі широкій аудиторії мелодії звучатимуть в супроводі відеопоказу на екрані кадрів з популярних кінофільмів, зокрема, «Шербурзькі парасольки», «Тегеран-43», «Ромео і Джульєтта», «Жорстокий романс», «Богемська рапсодія» та багатьох інших. Перебуваючи в театральному залі, глядачі зможуть не тільки зануритися в чарівний світ музики, а й згадати захоплюючі епізоди і побачити обличчя героїв відомих стрічок світового кіномистецтва. 
У програмі візьмуть участь оркестр театру, артистка-вокалістка Діна Лобур і солісти оркестру Валерія Денисенко, Олександр Мовчан, Костянтин Примаченко. 
Приходьте на концерт зі своїми коханими, зі своїми найдорожчими половинками, зі своїми друзями і колегами. Яскрава музична кінопанорама подарує вам відмінний святковий настрій, стане прекрасним подарунком до Дня закоханих, який запам'ятається надовго. 
Областной драмтеатр им. Т.Г. Шевченко