Концертна програма до Дня закоханих

%s tickets
id#14578

Theater 

Концертна програма до Дня закоханих
Tickets sold

Ticket sales online is closed!

Learn about price drops

Концертна програма до Дня закоханих
Country
Ukraine
Йдучи назустріч побажанням численних шанувальників музичного мистецтва, які з різних причин не змогли потрапити в той день в театр, і бажаючи зробити приємний подарунок всім закоханим серцям, колектив театрального оркестру 14 лютого (о 18.30) знову виконуватиме цю яскраву, калейдоскопічну концертну програму, в якій увійшли популярні музичні твори сучасності, свого часу прозвучали в кращих фільмах. Зауважте, що добре знайомі широкій аудиторії мелодії звучатимуть в супроводі відеопоказу на екрані кадрів з популярних кінофільмів, зокрема, «Шербурзькі парасольки», «Тегеран-43», «Ромео і Джульєтта», «Жорстокий романс», «Богемська рапсодія» та багатьох інших. Перебуваючи в театральному залі, глядачі зможуть не тільки зануритися в чарівний світ музики, а й згадати захоплюючі епізоди і побачити обличчя героїв відомих стрічок світового кіномистецтва. 
У програмі візьмуть участь оркестр театру, артистка-вокалістка Діна Лобур і солісти оркестру Валерія Денисенко, Олександр Мовчан, Костянтин Примаченко. 
Приходьте на концерт зі своїми коханими, зі своїми найдорожчими половинками, зі своїми друзями і колегами. Яскрава музична кінопанорама подарує вам відмінний святковий настрій, стане прекрасним подарунком до Дня закоханих, який запам'ятається надовго. 
Regional Drama Theater. T.G. Shevchenko